Joi, 2024-05-02, 0:29 AM

Liceul Tehnologic Tufeni

LICEUL TEHNOLOGIC TUFENI

ANUNȚ IMPORTANT!

Joi,19.02.2015,ora 09.00,va avea loc la Școala Gimnazială N.Coculescu din Scornicești,evaluarea psihosomatică pentru preșcolarii care împlinesc 6 ani după data de 31.08.2015.

Liceul Tehnologic Tufeni va funcționa în anul școlar 2015-2016 cu o clasă pregătitoare.Aceasta va fi amenajată în incinta școlii,în mod corespunzător și adaptată cerințelor educaționale conform particularităților de vârstă.Cadrele didactice din învățământul primar sunt titulare .

Liceul Tehnologic Tufeni va funcționa în anul școlar 2014-2015 cu o clasă pregătitoare.Aceasta va fi amenajată în incinta școlii,în mod corespunzător și adaptată cerințelor educaționale conform particularităților de vârstă.Cadrele didactice din învățământul primar sunt titulare .Pentru moment nu sunt posibilități de organizare a Programului ,,Școală după școală".

Liceul Tehnologic Tufeni
Loc.Tufeni
Str.Piteștiului
Com.Tufeni
Jud.Olt
Tel:0249483370
E-mail:samtufeniolt@yahoo.com

Căutare
Sondajul nostru
Cât de importantâ este școala în viața ta?
Total răspunsuri: 14
Prietenii site-ului
  • Creaţi un website gratuit
  • Forumul Comunității uCoz